500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE CRYSTAL MIST HEDİYE

TATİL DÖNÜŞÜ CİLT BAKIMI

Eylül 21, 2021

TATİL DÖNÜŞÜ CİLT BAKIMI

 

Ofiste veya evde çalışarak geçirdiğiniz pandemi dönemi ile artan stresten uzaklaşmak için hepimize iyi gelen yaz tatilinden dönüşler başladı. Güneş altında, sıcak kumlarda, deniz suyuyla geçen yaz tatilinden bize rahatlamış bir ruh halinin yanı sıra kuru, cansız bir cilt geriye kalıyor. Tatilinizde cilt bakımınıza daha az dikkat etmiş olabilirsiniz, bu yüzden tatilden sonra iyi bir cilt bakımı yapılmalıdır ve yeni iş döneminize canlı ve parlak bir cilt ile başlamalısınız.

Hadi gelin tatil dönüşü evde cilt bakımımızı nasıl yapacağımıza bakalım:

 


TATİL SONRASI CİLT BAKIMININ OLMAZSA OLMAZLARI

Sürekli kullanmamız gereken ama yaz aylarında özellikle kullanmaya dikkat ettiğimiz güneş koruyucuları cilt gözeneklerini tıkar. Dolu gözenekleri derinlemesine temizlemek gereklidir. Peki evimizde cildimizi güneş kreminden nasıl arındırabiliriz?

 


1.

 Temizleme: Silikon başlıklı yüz temizleme cihazlarını, konjac süngerleri ile sevdiğiniz su bazlı temizleyici daha sonra da yağ bazlı temizleyici ile iki fazlı derinlemesine bir cilt temizliği yapılarak güneş koruyucusunu cildimizden arındırabiliriz. 

Günlük kullanım için çok uygun olan ve cildinizi temizleyen, arındıran, yumuşatan, yenileyen ve cilt gözeneklerinizin derinlemesine temizlenmesini sağlayan detox soap bar çeşitlerimizi deneyebilirsiniz. İstediğiniz cilt temizliğini yapacağından emin olabilirsiniz. 


2.

Arındırma : Derinlemesine temizlediğimiz cildimiz için sırada tonik kullanımı vardır. Tonik gözeneklerin derininde kalan kir ve yağın giderilmesine yardımcı olur. Formülasyonu sayesinde cildi ferahlatır, gözeneklerin arınmasına yardımcı olur ve cilde genç bir görünüm verir.

Hyaluronic Asit ve Aloe Vera içeren tonik veya diğer tonik çeşitlerimizle bu işlemi faydalı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.3.

Nemlendirme: Tatil dönüşü çok önemlidir. Kuruyan cildi yoğun şekilde nemlendirmek gereklidir. Cildi ince tabakalı, gözeneklerinizi tıkamayan ürünleri kullanarak nemlendirmek faydalı olacaktır. Güneş yanıkları için
A vitamini, antioksidan ve hiyalüronik asit içeren zengin ürünler tercih edilmelidir. Tüm vücudunuzu nemlendirmeyi unutmayalım.

A vitamini, omega 6, omega-9 ve birçok yağ ile zengin Glowing Oil ile bu adımı cildinize en iyi gelecek şekilde yapabilirsiniz. Daha sonrası yüz masaj aletlerini kullanmak cildinizin bakımı daha etkili bir hale getirebilirsiniz. Kan dolaşımını arttıran, cilt esnekliliğini artıran aletler ile bakımınızı eksiksiz yapabilirsiniz.


BONUS MADDE

Bu basamakları gerçekleştirdiğinizde cildinizi tatilde kaybettiği canlılığı geri kazanmış olucak. Bu adımlardan sonra yüz masaj aletilerini kullanımı önemlidir. Cilt bakımınız daha etkili hale getirebilirsiniz. Kan dolaşımını arttıran, cilt esnekliğini arttıran aletler yardımıyla cilt bakımını eksiksiz yapabilirsiniz.

Artık tatil bitti ve yeni iş dönemine yoğun tempoya hazırladığınız parlayan, canlı bir cilt ile berabersiniz. Cilt bakımınızı düzenli olarak yapmayı ihmal etmeyin. Cilt bakımınız kişiye özeldir.

 
Yorumunuzu bırakın

Yorumlarınız yayınlanmadan önce onaydan geçecektir


ayriyetten #PELCARELIFE

ÜST ÜSTE CİLT BAKIMI NASIL OLMALI?
ÜST ÜSTE CİLT BAKIMI NASIL OLMALI?

Eylül 30, 2021

Üst üste cilt bakımının değişmez kuralları. Doğru ürünleri, doğru sıra ile kullanın.

Bütün metini okuyun

KRİSTALLERİ KULLANMA YOLLARI - TEMİZLE- AKTİVE ET- ŞARJ ET
KRİSTALLERİ KULLANMA YOLLARI - TEMİZLE- AKTİVE ET- ŞARJ ET

Ağustos 26, 2021

Kristalleri hayatımızda etkin bir şekilde kullanma için 3 önemli adım

Bütün metini okuyun

4 ADIMDA GÖRÜNTÜLÜ ARAMALARDA DAHA İYİ HİSSEDİN
4 ADIMDA GÖRÜNTÜLÜ ARAMALARDA DAHA İYİ HİSSEDİN

Ağustos 15, 2021

Görüntülü konuşmalarda kamera karşısında kendinizi daha iyi hissettirecek 4 kısa adım

Bütün metini okuyun

500 TL Üzeri Siparişlerde Tam Boy CRYSTAL MIST Hediye!

500 TL Üzeri Siparişlerde Tam Boy Crystal Mist Bizden Hediye

*Kampanya Haftasonu Geçerlidir.
*Kampanyalardan yararlanmak için üye olmayı unutmayın