YÜZ TEMİZLEMENİN ÖNEMİ

Kasım 26, 2021

YÜZ TEMİZLEMENİN ÖNEMİ

Tüm gün işte, okulda vakit geçirdikten sonra günün yorgunluğuyla yıpranmış bir cilt ile eve döneriz. Yüz temizleme ilk olarak burada karşımıza çıkıyor. Cilt bakımının en önemli adımlarından biri olarak söyleyebileceğimiz yüz temizleme adımını atlamamalıyız. Düzenli yüz temizleme adımını gerçekleştirdiğimiz zaman daha sağlıklı bir cilde de sahip olduğumuzu gözlemleyebiliriz. Hadi gelin yüz temizlemenin inceliklerine bakalım:

 

Çoğumuz yüzümüzü bir temizleyici yardımıyla sabah akşam temizlediğini söyleyebiliriz. Peki bu temizleyicinin cildimize uyumluluğu, içeriği ya da su sıcaklığının optimum seviyesine dikkat ediyor muyuz?

Cilt Temizliğide Dikkat Edilmesi Gerekilen Unsurlar        

Dikkat edilmesi gereken parametrelerden biri temizleyicinin cilt bariyerinize ve lipit tabakanıza zarar vermeyerek güçlendirmeye yardımcı olmasıdır.

Her gün makyaj, yağ birikintisi ve çevresel faktörlerle kirlenen cildinizi doğru ürünlerle temizlemeniz önemlidir. Bunun yanı sıra yüzü çok veya az yıkamak da sıkça yapılan yanlışlardan biridir. Doğru yüz temizleyici seçimiyle cildin sebum dengesini sağlayıp, kirlerin uzaklaştığından emin olabilirsiniz. 

Super Green

Sizler için oluşturduğumuz cildinize zarar vermeden arındıran bir ürün olan Super Green Face Cleanser:

 

 

Bizlerin de en beğendiği özelliklerinden olan yenilebilir oluşu ile içeriğinin ne kadar temiz olduğunu gösteriyor. İçerisindeki bileşenler ile zengin bir antioksidan kaynağıdır. Bakalım içeriğinde neler var:

 

-Ispanak, Aloe Vera, Yeşil Çay, C Vitamini ve Papatya sayesinde cildin sebum dengesini bozmadan gözeneklerin derinlemesine temizlenmesini ve küçülmesine yardımcı olur. İçeriğindeki soğuk sıkım doğal ekstraktlar cilt hassasiyetini ve pH dengesini bozmadan temizler, arındırır ve besler.✨

 

Ispanak içeriğinde bulunan folik asit ve B9 vitamini ile ince çizgileri ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Yeşil çay ise tüm ciltlerin sevdiği antioksidan deposudur, sebum dengesinin sağlanmasına yardımcı olur. Aloe vera güçlü bir cilt tabakasının oluşumunu sağlar. Cilt hasarlarını gidermeye yardımcı olan C vitamini canlı bir görünüme ulaşmanıza yardım eder. Aynı zamanda kolajen üretimini desteklemesiyle daha aydınlık ve sıkı bir görüntü oluşumunu sağlar. Son olarak tıbbi bitkilerden olan papatya cilt tonundaki dengesizliklerin giderilmesine ve cildin yatışmasına yardımcı olur.

Bütün bu özelliklere sahip Super Green Face Cleanser’ı denemeye ne dersin💚🤩

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumunuzu bırakın

Yorumlarınız yayınlanmadan önce onaydan geçecektir


ayriyetten #PELCARELIFE

CİLT TİPİNE GÖRE FACE ROLLER SEÇİMİ
CİLT TİPİNE GÖRE FACE ROLLER SEÇİMİ

Kasım 21, 2021

Cildinize uygun Face Roller Yüz Masaj aletlerini seçmek için tüm bilgiler

Bütün metini okuyun

DOĞANIN MUCİZESİ KRİSTALLER
DOĞANIN MUCİZESİ KRİSTALLER

Kasım 04, 2021

Kristaller hakkında bilmek istedikleriniz ve merak ettikleriniz

Bütün metini okuyun

ÜST ÜSTE CİLT BAKIMI NASIL OLMALI?
ÜST ÜSTE CİLT BAKIMI NASIL OLMALI?

Eylül 30, 2021

Üst üste cilt bakımının değişmez kuralları. Doğru ürünleri, doğru sıra ile kullanın.

Bütün metini okuyun

%10 TANIŞMA İNDİRİMİ

İçeriği temiz ve işe yarar ürün severler kulübüne hoşgeldiniz!

SWEETNOVEMBER kodu ile ilk alışverinizde anınnda %10 indirim fırsatını kaçırmayın!