500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE CRYSTAL MIST HEDİYE

21-Day Skin Detox

 

 

PelCare Skin Detox Kitleri

Valla Kanyonu milyonlarca yıl jeolojik ve biyolojik olaylara maruz kalmanın sonucunda biriktirdiği sayısız mineraller, cilt altındaki toksikli dokudan hızlıca kurtularak yeni hücre oluşumunu hızlandırıyor. PelCare Detox Clay'in bu mucizevi işlevselliği T.C Sağlık Bakanlığı'ndan "medikal" olarak onaylandı. Yani bir nevi tedavi edici ilaç niteliğinde!

Ambalaj safhasında, sonsuz seçeneğin içinde hiç bir şeye zamanı olmayan kadınların kafası karışıklığına, çözüm olmak istedik. Kendisine özen gösteren kadınlar olarak, burada kendi vizyonumuzu kattık. Hızlı, işe yarar,  transparan ve en nitelikli içerikleri, en yalın ve kullanışlı halde sizinle paylaşırsak, bir günün içerisine çok şey sığdırmaya çalışan kadınların sadece günde bir maskeyle, 21 gün içinde  cilt yapılarını zararsız bir şekilde yenilemelerini sağlarız dedik! 

 

 

21 günlük PelCare Detoks Kitleri'nin içerisine kimsenin bilmediği içerikler katmak yerine, en nitelikli özleri bir araya getirdik. Ama ayrı ayrı paketledik. Bu sayede gereksiz koruyucuları ve kimyasalları işin içine katmamış olduk.

Hedefimiz, kalitesi yüksek doğal içeriklere sahip, yenilikçi çözümlerle etkisini  gerçek sonuçlarla görebileceğiniz, içeriğinde anlamadığınız hiçbir ham maddenin kullanılmadığı ürünleri sizlerle buluşturmak..

"Cilt detoksu" ne demek? Cilt detoksu nasıl gerçekleşir?
Cilt altından atılamayan toksinler zamanla yüzde yaşlılık belirtilerine, aknelere, şişliklere ve renk eşitsizliklerine neden olur. Bu toksinler nedir diye açmak istersek, kirli hava (merhaba şehir hayatı), paketli gıdaların içerisindeki katkı maddeleri, kullandığımız cilt ürünlerinin içerisindeki koruyucuları diye hayat boyu devam edebiliriz. Vücuttan atılamayan toksinler de, bedenimizi yormaya başlar. PelCare Detoks Kili içinde bulunan zengin mineraller sayesinde cilt altındaki tüm zararlı maddeleri (ağır metaller, radyasyon, virüs, bakteri ve katkı olarak kullanılan kimyasallar) güçlü bir şekilde çekerek ve bağlayarak ciltten atılmasını sağlar. Böylece cilt toksinlerden arınarak, ciltteki eşitsizlikler giderilir ve daha sıkı, deri dokusu daha genç bir cilt yapısına sahip olunur.

Kimlerin cilt detoksuna ihtiyacı vardır? 
Cildini yenilemek isteyen herkes!
Özellikle yoğun akne ve sivilce problemi yaşayan, geniş gözenek problemi yaşayan, istenmeyen pürüzlükleri olan ve renk eşitsizliğinden şikayetçi olan herkes.

PelCare Detoks Kili'nin diğer kil türlerinden farkı nedir?
Bazı kil çeşitlerinin değeri ne kadar çok biyolojik ve jeolojik olaylara maruz kalmasıyla doğru orantılı olur. Bu sayede içerisinde cilt bariyerini yapılandıracak sayısız mineral içerir. PelCare Detoks Kili, Dünya'nın en derin ikinci kanyonu olan Valla Kanyonu'nun 800 metre derinliğinden çıkarılır. İçerisinde bulunan yüksek miktardaki negatif iyon sayesinde, vücudumuzdaki toksinlerin ve radyasyonun atılmasına yardımcı olur. Pelcare Detoks Kili’nin bu mucizevi işlevselliği ve içeriği T.C Sağlık Bakanlığından “medikal” olarak onaylıdır. Yani bir nevi "ilaç" niteliğinde onaylanmıştır.

PelCare Skin Detox Kitleri neden 21 gündür?
1-10 gün aralığında cilt detoksu gerçekleşirken, yenilenme 10. günden sonra gerçekleşir. 21 gün sonunda cilt altındaki toksinlerden uzaklaşarak cilt yenilenmeniz tamamlanmış olur. Cilt renginde açılma, istenmeyen pürüzlüklerin cildinizden gittiğini görürsünüz!

Pelcare ürünleri nerede üretiliyor?
Pelcare ürünleri, tamamen yerli üretim olarak detoks kilinin de çıkarıldığı yer olan Kastamonu'da üretiliyor. Kastamonu'daki üretim merkezimiz Sağlık Bakanlığı'ndan tescillidir. 

Kullanım şekli nedir? Kaç dakika bekletmek gerekiyor?
Detoks Kilimizi, sadece kullanacağınız zaman tonikle aktifleştirerek hem her kullanımda taze bir maske elde etmiş oluyoruz hemde bu sayede içerisine hiçbir kimyasal koruyucu eklemeye gerek duymuyoruz. 
Bir paket detoks kilini, kitin içerisinden çıkan tonikten 8-9 damla (2 tüp) maske kıvamı alana kadar damlatınız ve bir fırça yardımı ile karıştırınız (minik bir kase kullanmanızı tavsiye ediyoruz). Yüzümüze sürdükten sonra kuruyana kadar (genellikle 8-10 dk arasında) bekletip, su ile duruluyoruz. Dilerseniz yine websitemizde satılan tek kullanımlık ıslak havlularımızdan yararlanabilirsiniz.

Detoks Kilini tonik dışında başka bir şey ile aktifleştirebilir miyiz?
Maskenizi dilediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Dilerseniz su, çok çok az sirke, tatlı badem yağı,  veya fermente edilmiş sarı kantaron yağı.

Toniklerin içerikleri nelerdir? Tek başına da kullanılabilir mi?
Tonikler bitki esans ve sularının birleşimi olan, yenilebilir, harika karışımlardır. İçeriklerin hepsi maksimum düzeyde sizlere sunulmuştur. Detoks kilini harika kokan maskelere çevirmekle beraber, tek başına pamukla cildinizi temizledikten sonra bir pamuk yardımıyla cildinizi beslemek için de tek başına kullanabilirsiniz.

Ne sıklıkta cilt detoksunu yapmayı önerirsiniz?
21 gün arka arkaya yaparak 3-4 ayda 1 kere kür yapmanızı kesinlikle tavsiye ederiz.
Detoks bittikten sonra maskelerine, derin cilt temizliği için haftada 1-2 kere devam etmenizi öneririz.

Cilt detoksu yaparken diyetimde herhangi bir değişiklik yapmama gerek var mı?
Güzellik içten dışa yansıyan bir olgudur. Dış görünüşümüze uyku düzenimiz, beslenme alışkanlıklarımız, yaşam alışkanlıklarımız yüksek derecede etki eder. 21 gün boyunca toksinleri azaltma amacıyla şekeri, gluteni, paketli gıdaları ve (ne yazık ki) peyniri azaltmanızı tavsiye ederiz! Emin olun bedeniniz ve cildiniz size teşekkür edecek <3

 

 

Face Roller 

Face Roller'lar tam olarak ne işe yarar?
Face Roller, 7 . yüzyıldan beri kullanılan muhteşem bir yüz masaj aletidir. Hem içeriden hem de dışarıdan yapılanmanıza yardımcı olur, cilt detoksunu destekler. Lenfatik yüz masajını aktive eden bu yüz masajı aleti sayesinde yüzünüzdeki şişkinliklerinizden kurtulup, daha

ince ve dinç bir yüze sahip olursunuz. Sıralamak gerekirse;

+ Kan dolaşımını hızlandırır
+ Cildin esnekliğini arttırır
+ Lenfatik drenajı arttırır
+ Kırışıklıkların ve şişkinliğin azalmasında etkilidir
+ Göz altı torbalarını ve morluklarının azalmasında etkilidir
+ Toksin detoksuna yardımcı olur
+ Gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur
 

Nasıl ve ne zaman cilt bakımı rutinime sokmayı önerirsiniz?
Sabah ve akşam temiz cilde ister nemlendiriciden önce, isterseniz de cildinizin nemlendiricinizi daha çok absorbe etmesi için ikisiyle beraber yapabilirsiniz. Serum veya yağlarla daha da rahat kullanırsınız. Dilerseniz kağıt maskelerinizin üzerinden de geçebilirsiniz.

Jade (yeşim taşı) ve Rose Quartz (pembe kuvarz) taşının arasındaki farklar nelerdir? 
İşlevsel olarak hiçbir farkı yoktur. Tamamen taş tercihiniz kişiseldir. Jade'in (yeşim taşı) en büyük özelliği huzur ve uyumu bir arada getirmesidir. Stresi azaltmada da önemli rol aldığı söylenir. Jade (yeşim taşının) renkleri koyulu ve açıklı olarak değişebilir. Rose Quartz (pembe kuvarz) kan dolaşımını hızlandıran güzellik taşı olarak da bilinir. Kiş üzerinden sevgiyi ve özgüveni arttırma etkisine sahiptir.

Roller'ları nerede saklayabiliriz?
Face Roller'ın en büyük özelliği lenfatik dolaşımınızı hızlandırması, bu sayede şişliklerinizden dakikalar içinde kurtulabilirsiniz. Minik bir ipucu vermek gerekirse, Face Roller'ınızın etkisini arttırmak isterseniz onu buzdolabında muhafaza edin. Soğuk taşı yüzünüze değdirdiğinizdeki rahatlık hissini hiçbir şeye değişmeyeceksiniz <3

 

NOT: MEDİKAL İZİN 

PelCare Ürünleri işlevselliği ve içeriği bakımından T.C Sağlık Bakanlığı 17302 Tıbbi Değerlendirmesi tarafından kozmetik alanı ile beraber "medikal" alanda tedavi amaçla kullanıldığına dair onaylıdır.

Detoks kil türünün içerisindeki %94 oranındaki mineraller, cildin ihtiyacı olan çoğu minerali karşılamaya yardımcı olur.

 

 

 

 

 

 
500 TL Üzeri Siparişlerde Tam Boy CRYSTAL MIST Hediye!

500 TL Üzeri Siparişlerde Tam Boy Crystal Mist Bizden Hediye

*Kampanya Haftasonu Geçerlidir.
*Kampanyalardan yararlanmak için üye olmayı unutmayın