PelCare Detox Clay

Kil türleri ne kadar biyolojik ve jeolojik olaylara maruz kalırsa o kadar çok değerlenir. 

Valla Kanyonu Dünya'nın en derin ikinci kanyonudur. Milyonlarca yıllık jeolojik ve biyolojik olaylar sonucu oluşmuş yüksek derecede mineralleri sahiptir. Bu minerallerin, yüzeye çekme ve emme (adsorb ve absorb) özellikleri sayesinde, vücudumuz modern hayatlarımızda sık sık maruz kaldığımız toksik maddelerden arındırarak deri altı detoksu gerçekleştirmiş olur.

Pelcare Detox Clay sıvı ile aktifleştirildiğinde, cilt bozulmasına sebep olan toksinlerden kurtulmanıza yardımcı olurken, düzenli kullanım sayesinde hücre onarımı hızlanır. Böylece ciltteki eşitsizlikler giderilir ve daha sıkı, deri dokusu daha genç bir cilt yapısına sahip olunur.

21 gün kuralı

Cilt yenilenmesine ihtiyaç olan süreç 21 günde başlar.

1-10 gün aralığında cilt detoksu gerçekleşirken, yenilenme 10. günden sonra gerçekleşir. 

Yanınıza rahatça alın, günlerin atlanmaması amacıyla her ambalajın üzerinde günleri bulabilirsiniz.

 

Şeffaf + sade + ulaşılabilir lüks

Detoks Kitleri içinde  her güne özel ayrı paketlenmiş 21 günlük saf toz kil (toplamda 160 gram saf etken madde) ve yanında cam şişede aktifleştirici organik tonik bulunmaktadır.

 

·         Transparan + temiz + yalın  : Hepimiz bilinçli tüketici olmak adına ürün etiketlerini okumak istiyoruz. Hiçbirimiz kimyager de değiliz. Ama bir ürün rafta ne kadar çok dayanabilecek güce sahip olursa, o kadar çok kimyasala ihtiyacı olduğunu biliyoruz Bu sebeple;  biz detoks killerini hiçbir işleme maruz bırakmadan (kurutulup- öğütülüp- sterilize edildikten sonra) toz halinde paketleyip, tonikle saniyesinde sıvılaştırarak aktifleştiriyoruz. Böylece hiç bir kimyasala ihtiyaç duymuyoruz.

·         Yüksek etken içerikli:  Cilt bakımlarında kullanılan etken aktif maddelerin eser miktarda değil de “yüksek” miktarda verilmesi hem süreci hızlandırır, hem de yarar derecesini yükseltir. 

 

21 günlük kitlerimizle sadece tarzımıza uygun seçkin eczanelerde ve yurtdışı (Los Angeles, Viyana, Milano) – yurtiçinde konsept mağazalarda yer almaktayız.

Lokasyonlar için "İletişim" sayfamızı ziyaret ediniz.

 

 

NOT: MEDİKAL İZİN 

PelCare Ürünleri işlevselliği ve içeriği bakımından T.C Sağlık Bakanlığı tarafından kozmetik alanı ile beraber "medikal" alanda tedavi amaçla kullanıldığına dair onaylıdır.