21-Day Skin Detox

Dünya'nın en derin ikinci kanyonu

Kil türleri ne kadar biyolojik ve jeolojik olaylara maruz kalırsa o kadar çok değerlenir. 

Valla Kanyonu Dünya'nın en derin ikinci kanyonudur. Milyonlarca yıllık jeolojik ve biyolojik olaylar sonucu oluşmuş yüksek derecede mineralleri sahiptir. Bu minerallerin, yüzeye çekme ve emme (adsorb ve absorb) özellikleri sayesinde, vücudumuz modern hayatlarımızda sık sık maruz kaldığımız toksik maddelerden arındırarak deri altı detoksu gerçekleştirmiş olur.

Pelcare Detox Clay sıvı ile aktifleştirildiğinde, cilt bozulmasına sebep olan toksinlerden kurtulmanıza yardımcı olurken, düzenli kullanım sayesinde hücre onarımı hızlanır. Böylece ciltteki eşitsizlikler giderilir ve daha sıkı, deri dokusu daha genç bir cilt yapısına sahip olunur.

 

21 günde neler değişebilir

Hücreler arası geçiş süresi 21 günde gerçekleşir. Alışkanlıklarımız için de, cilt yenilememiz için de gereken süre 21 gündür.

PelCare Detox Kit'in 21 gün kullanılmasının sebebi 1-10 gün aralığında cilt detoksu gerçekleşirken, yenilenme 10. günden sonra gerçekleşir. İlk 10 gün boyunca cilt altı dokularında biriken toksin atılımı sağlanır. 21 günün sonunda cildinizin renginde eşitlendiğini, toksinlerin atılımı sayesinde hücre yapılanmasının hızlandığını görürsünüz. Böylece yüzünüz daha pürüzsüz ve canlı gözükür.

 

yüksek kalite içerikler - keyifli ambalaj

Detoks Kitleri içinde her güne özel ayrı paketlenmiş 21 günlük saf toz kil (toplamda 160 gram saf etken madde) ve yanında cam şişede aktifleştirici organik tonik bulunmaktadır.

Böylece 21 gün boyunca günleri karıştırmadan cilt detoksunuzu tamamlayabilirsiniz.

Maskenizi dilerseniz kit içindeki toniklerle, ya da farklı besleyici yağlarla çeşitlendirebilirsiniz. Bizim favorimiz fermente edilmiş sarı kantaron yağı ve hindistan cevizi yağı !

21 günlük kitlerimizle sadece tarzımıza uygun seçkin eczanelerde ve yurtdışı (Los Angeles, Viyana, Milano) – yurtiçinde konsept mağazalarda yer almaktayız.

Lokasyonlar için "İletişim" sayfamızı ziyaret ediniz.

 

 

NOT: MEDİKAL İZİN 

PelCare Ürünleri işlevselliği ve içeriği bakımından T.C Sağlık Bakanlığı tarafından kozmetik alanı ile beraber "medikal" alanda tedavi amaçla kullanıldığına dair onaylıdır.

 

 

 

 

 
Bize Katılın!

Sayılı fırsatlardan yararlanmak için bilgilerine ihtiyacımız var<3

Not: Hayatını kolaylaştırmayan bilgiler dışında söz rahatsız etmek yok.