hakkımızda

 

 

PelCare şehirde hızlı tempoda yaşayan, güzellikten daha fazlasını bekleyen ve hayatlarından doğadan aldıkları güçle,
maksimum derecede verim almalarını sağlamayı hedefleyen bir cilt markası.

 

PelCare'in hikayesi Dünya'nın en derin ikinci kanyonu olan Valla Kanyonu ile başladı. İlk önce 800 metre derinliğe sahip olan bu kanyonun etrafındaki dokusu bizi kendisine aşık etti. İşin içine daha çok girince, Dünya'da sadece bir kaç özel yerde (Hindistan ve Arizona) bulunan bu değerli kil türünün, bu kanyonun altında olduğunu öğrendik. Valla Kanyonu milyonlarca yıl jeolojik ve biyolojik olaylara maruz kalmanın sonucunda biriktirdiği sayısız mineraller, cilt altındaki toksikli dokudan hızlıca kurtularak yeni hücre oluşumunu hızlandırıyor. PelCare Detox Clay'in bu mucizevi işlevselliği T.C Sağlık Bakanlığı'ndan "medikal" olarak onaylandı. Yani bir nevi tedavi edici ilaç niteliğinde!
Ambalaj safhasında, sonsuz seçeneğin içinde hiç bir şeye zamanı olmayan kadınların kafası karışıklığına, çözüm olmak istedik. Kendisine özen gösteren kadınlar olarak, burada kendi vizyonumuzu kattık. Hızlı, işe yarar,  transparan ve en nitelikli içerikleri, en yalın ve kullanışlı halde sizinle paylaşırsak, bir günün içerisine çok şey sığdırmaya çalışan kadınların sadece günde bir maskeyle, 21 gün içinde  cilt yapılarını zararsız bir şekilde yenilemelerini sağlarız dedik! 
21 günlük PelCare Detoks Kitleri'nin içerisine kimsenin bilmediği içerikler katmak yerine, en nitelikli özleri bir araya getirdik. Ama ayrı ayrı paketledik. Bu sayede gereksiz koruyucuları ve kimyasalları işin içine katmamış olduk.
Hedefimiz, kalitesi yüksek doğal içeriklere sahip, yenilikçi çözümlerle etkisini  gerçek sonuçlarla görebileceğiniz, içeriğinde anlamadığınız hiçbir ham maddenin kullanılmadığı ürünleri sizlerle buluşturmak..

 

  

Bize Katılın!

Sayılı fırsatlardan yararlanmak için bilgilerine ihtiyacımız var<3

Not: Hayatını kolaylaştıran bilgiler, ansızın ortaya çıkan güzel fırsatlar dışında söz rahatsız etmek yok.